Pogrzeby

Profesjonalna obsługa i indywidualne podejście

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zajmujemy się kompleksową obsługą pogrzebów. Mając na uwadze specyfikę naszej pracy staramy się podchodzić do każdego pogrzebu indywidualnie, zapewniając stosowną pomoc na każdym etapie organizacji ceremonii pogrzebowej.

Nasi wykwalifikowani pracownicy służą radą i pomocą, tak aby pochówek najbliższej osoby wykonany był zgodnie z oczekiwaniami Rodziny.

Mogą powierzyć nam Państwo wszystkie sprawy formalne związane z organizacją pogrzebu, począwszy od zakupu trumny bądź urny, zlecenia spopielenia osoby zmarłej czy odebraniu zasiłku pogrzebowego lub załatwieniu formalności na cmentarzach w Opolu i okolicach.

W celu ułatwienia organizacji pogrzebu wszystkie dodatkowe usługi, takie jak wykonanie kwiatów pogrzebowych, zakup ubrania dla zmarłych czy księgi kondolencyjnej, zorganizowanie oprawy muzycznej na cmentarzu, można zamówić bezpośrednio w naszych biurach.

Ponadto jako jedyna Firma pogrzebowa w Opolu w trosce o Seniorów dokonaliśmy zakupu najnowocześniejszych pojazdów do przewozu w obrębie cmentarzy komunalnych.

Ponad 33 lata doświadczenia

Zaufaj i zadzwoń